Etiket arşivi: yukash

Euro ve Ukash

Fed belirsizliği ve AMERIKA tahvil faizlerindeki tırmanış TL’yi vurdu. TL sepet bazında 2.28′le tarihi seviyeyi gördü. Dolar 1.95′i, avro 2.6 lirayı aştı.

Fed belirsizliği ve AMERIKA tahvil faizlerindeki tırmanış piyasaları endişeli etti. Dün, Türk Lirası (TL) sepet bazında 2.28′i geçerek tarihi maksimum düzeyini gördü. Dolar/TL kuru 1.95′i geçsabah, avro ise içerde 2.60 lirayı aştı.

Piyasalar, FED’in eylül itibarıyla likiditeyi kısacağı talepleri ve AMERIKA on senelik tahvil faizlerindeki yükselişle haftaya iyi olmayan başladı. AMERIKA on senelik tahvil faizleri bitiş 2 senenin maksimum düzeyi kalan 2.85′lere civarında yükselirken, avro dolar paritesi de tarihi maksimum seviyelerine ulaştı. Dışardaki aksi gökyüzü iç dinamiklerle de birleşince dolar TL kuru 1.95′i, avro da 2.6 lirayı aştı. Hareketlilikte Fed belirsizliğinin yanında PPK toplantısı da oyun oynadı.

BIST % 2.55 DÜŞTÜ

BDDK düzenlemesinin bankalar üstünde yarattığı baskının da tesiriyle BIST 100 endeksi dün yüzde 2.55 oranında gerileyerek 72.383 seviyesinden kapandı. Bankacılık endeksi yüzde 3.48 oranında düşüşle satışlara öncülük etti. aynı zamanda yarın açıklanması beklenen Fed’in temmuz ayı miras politikası kuruluna ait tutanaklarının içeriğini de piyasa heyecanla bekliyor.

FAİZİN ÜST BANDINA 50-75 BAZ PUANLIK ARTIŞ BEKLENİYOR

Dünya çapında faizlerdeki çıkışın ve dolardaki yükselişin bu sabah koşulacak MB Miras Politikası Kurulu toplantısı tarafından ciddi öneme sahip olduğunun vurgusunu yapan piyasa çevreleri, MB’nin faiz koridorunun üst bantında 50 ile 75 baz puanlık yükseliş bekliyor. uzman kişiler sepet kurunun 2.20′yi geçmesinin yılılk enflasyon üstünde yüzde 1′lik artışa ne sebeple olabileceğini ifade ederek MB’nin dövizdeki bitiş çıkma karşısında sessiz kalmayacağını ihtimal etmekte .

Ukash Bozdurma ve Ukash

Gün öyle bir şekle girmiştir ki artık her şey İnternet iletişim hizmetleri görsel yayınlar, cep telefonları, gps sistemleri hızla gelişmektedir. İletişim sektörünün her gün hızlı bir şekilde gelişmesiyle birlikte çeşitli yöntemler metotlar gün yüzüne çıkmaktadır. Yeni satış ve pazarlama teknikleri her gün farklı bir şekilde yapılmaya başlanmıştır.

Türkiye İnternet üzerinden alışveriş yani  e ticaret  sanal pazarı istatistiklerine göz gezdirildiğinde sayısal verilerin oldukça kotası yükselişte olduğu gün yüzüne çıkmaktadır. Birçok insan İnternet üzerindeki alışverişlerini kredi kartları, sanal poslar yada kapıda ödeme şeklinde yapmaktadır.

2010′un 10 ayında sanal ticaret  pazarın cirosu 12,5 milyar liraya ulaşmıştır. Bu kadar hızlı büyüyen sistem, büyük bir pazar farklı firmaların değişik çalışmalar yapmasına sebebiyet vermektedir. Birçok firma alternatif ödeme sistemleri üzerine ar-ge çalışmaları yapmaktadır. B2B, B2C gibi elektronik ticareti hizmeti veren firmalar farklı ürünler ve hizmetler vermektedir. 

Kredi kartları, bankaların kendi müşterilerine sundukları anlaşmalı firmalarda pos cihazı bulunduran alışveriş merkezleri yada sanal alışveriş sitelerinde ödeme yapma amaçlı veya bankalarının ATM cihazlardan nakit para çekmek amaçlı kullanılan, yapılan harcama ve alışverişlerin çekilen paraların ay sonunda detaylı bir şekilde görebileceği, ödemelerini eşit parçalara bölerek ödeme yükünü azaltan alternatif bir ödeme aracıdır.

Genel olarak dönem borçlarının sadece en az tutar yani asgari bedelini ödeyerek kullanılabilmektedir. Ama son zamanlarda kredi kartı insanların omzuna binen büyük bir yüktür. Çünkü lüzumsuz harcamalar yapılan taksitlendirmeler kredi kartı borcunu oldukça yüksek bir değere ulaştırmaktadır. Yapılan geç ödemelere işlenen faizler borcun meblağını yükseltmektedir. Kredi kartı ile alışveriş yapanlar otomatik olarak bankaya borçlanmaktadırlar.

Türkiye’de ilk kez kredi kartı kullanımı 1968 yılında Diners Clup ile olmuştur ve bu karta o yıllarda sadece birkaç kişi sahiptir.

Kredi kartının oluşum evresi 1956 yıllarında Atlanta’da müdavimi oldukları lokantalarda yemek yedikleri ve bunun ücretini veresiye yazdırıp daha sonra ay sonunda  topluca hepsini ödeme fikriyle yola çıkan bir grup insanın üyelik bazlı ortaya çıkartığı bir charge karttır.

Ülkemizde 2013 itibari ile 10.8 milyon adede ulaşmıştır. Bu rakam oldukça yüksek bir rakamdır ve birçok insan bu durumdan oldukça şikayetçidir. Bu yüzden kullanıcılar farklı ödeme sistemleri arayışı içine girmiştir. Smart vouncher firması 2001 yılında kurulmuş ve şirketin vizyonu ödeme sistemleri üzerine hep çalışma yapmak olmuştur. 2004 Yılında bu firma Ukash ödeme metodunu çıkarmıştır. Firma yaptığı bazı araştırmalarda İnternet üzerinden harcama yapan kişiler özel bilgilerini vermeyi pek istemiyorlar. Çünkü sanal ortam karşıdakine güven zor o yüzden kimse özel ve tüzel bilgi paylaşmadan kolay ve hızlı bir şekilde ödeme yapmak istiyor bu yüzden birçok kişi ukash ödeme sistemini kullanmaktadır.

Ukash yapısı itibari ile özel bir şifreleme yöntemi ile oluşturulmuş ve hiçbir bilgi istemeden yetkili bayilerden satın alınarak harcama yapılabilmektedir. Genelde oyun siteleri oldukça yoğun bir şekilde ukash ödem metodunu kullanmaktadırlar. Euro ve Dolar para birimi şeklinde satışı yapılan ukash kod olarak müşteriye verilmektedir. 19 haneden oluşan pin sistemi ile ödeme yapılabilmektedir ve ödeme alınabilmektedir. Bazı oyun sistemleri bünyesinde bakiye biriktirmektedir ve kullanıcılar bu bakiyeyi  para olarak geri alabilmektedir. Normal yollar ile alınması zor olan bu paraları ukash ile kolayca alabilmekte ve yetkili bayilerde hızlı bir şekilde bozdurabilmektedir. Ukash bozma işlemi oldukça dikkat etmesi gerektiren bir uygulamadır. Çünkü ukash yapısı itibari ile 19 haneli bir koddur ve bu kodu 2. kişiler ile paylaşmamak gerekmektedir. Ayrıca bozdurma hizmeti ile uğraşan bir çok dolandırıcı site bulunmaktadır bu sitelere karşı dikkatli olmak gerekmektedir elimizden geldiği kadar güvenilir ukash bozdurma sitelerine bozdurma işlemi yaptırmak gerekmektedir.

 

Güvenilir Firma Yukash

            Ukash insanların internet üzerinden alışveriş yaptığı farklı alanlarda da kullanıldığı bir kart sistemidir. Ukash kartın bu kadar yaygınlaşmasının sebebi kullanan insanlar için son derece kolay olmasıdır. En önemlisi de güvenli olmasıdır.19 haneli numaraları olması ve ikinci şahısların bunu bilmemesi durumudur. Buda dolandırıcılara karşı alınmış bir yöntemdir. Kimlik bilgileriniz gizli tutulmaktadır. Güvenli alışverişi sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir.

Dışarı ülkelerde kullanımı oldukça yaygındır. Artık internet üzerinden yapılan alışverişler hızla yayılmıştır. Ödeme seçeneklerinden herkes çekinmekte ve korkmaktadırlar. Güvenilir olmayan ve güven vermeyen sitelerde mağdur olmaktadırlar. Bu yüzden ukash kartın sistemleri geliştirilmiştir. Alışverişlerinizde ihtiyacının olduğu kadar ve güvenilir bir şeklide olan ödeme işlemlerinizi yapabilir ve risklerden uzak durabilirsiniz. Dünyanın birçok yerinde ukash kart satışı yapan firmalar mevcuttur. Bayilerde müşteri temsilcileriyle görüşüp hemen alabilirsiniz. Her bütçeye uygun tasarlanmaktadır. Limiti siz belirlemektesiniz. Kartlar tek kullanımlık ve bir yıldır. Bu durumun en önemli sebebi güvenli olmasıdır.

Kart limitinin bitmesi halinde iptal olmaktadır. Web sitelerinde kullanırken herhangi bir işlem yapmaya gerek yoktur. Satın aldığınız firma tarafından verilen bilgiler doğrultusunda hareket edin. Hem kalitesi hem de fiyatı ile dikkat çeken ucuz ukash kartlar yüksek kaliteye ve ucuz fiyata bulabilirsiniz. Bu kartlar nakit paraya bozdurulmaktadır. Satıcı firmalarda yâda sitelerde yapılmaktadır. Dilediğiniz anda kartınızı nakde çevirme imkânınız bulunmaktadır. Ukash nerelerde kullanılır sorusu aklımızdan geçer ve bu soruya cevabımız hazırdır. Kontör ve kredi yükleme çevrimiçi oyunlarda internette bulunan alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır.

Ukash nasıl kullanılır ilk olarak bayilerden kart alıp 19 haneli numaralı girdikten sonra istediğiniz herhangi bir internet sitesinden sizi yönlendirmeleriyle her şeye sahip olabilirsiniz. Eğer sizde bu olanaklara sahip olmak istiyorsanız hemen bir ukash satış elemanlarıyla görüşüp fırsatı kaçırmayın. Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamış ilerleyen zamanda internet kullanıcılarına yaygınlaşacak ve çok işlerine yarayacaktır. İnsanların haberleri olmadan kart bilgileri eline geçmiş hatta kötü işler yapmaktadırlar. Bu ukash kart sayesinde artık rahat bir şekilde kullanabileceğiniz kart sistemidir.

 

Ukash Bozdurma

Kurumsal Firma Garantisiyle Anında Ukash Satış Hizmeti Sunmaktayız.

En Güncel Kurdan Ukash Kart larınızın Bozumu Gerçekleştirmekteyiz. En Geç 15dk. Gibi kısa bir sürede ukash kart ücretiniz nakit olarak TL değerinde hesabınıza havale yada eft yoluyla gönderilmektedir.

7/24 Hizmet Veren Firmamız Yıldırım Bilişim Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına Ukash Sektöründe kurumsallaşmasını tamamlayarak yıldırım bilişim çatısı altında yapılanmıştır.Bu yapılanma kapsamında sizlerin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve sizlere 7/ 24 daha iyi hizmet vermek hedefiyle sürekli olarak kendimizi güncel tutmaktayız. firmamız Güvenilir bir firma olup yüzlerce müşteriye hizmet vermektedir piyasadaki diğer Ukash Bozdurma Sitelerine lütfen aldanmayınız firmamız paranızı en geç 15 dk içerisinde hesabınıza göndermektedir.

Yıldırım Bilişim Ön Ödemeli Kart Sistemleri  Kurumsal web sitemizden ukash satın almak için lütfen tıklayınız

http://www.yukash.com/

ukash ukash ukash ukash ukash ukash
ukash ukash ukash ukash ukash ukash

UKASH SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

0252 572 66 87

0532 168 18 40

bonusukash@hotmail.com

Canlı desteğe bağlanmak için alttaki butona lütfen tıklayınız. 

ukash

 

Satın aldığım ukash nasıl bozdurabilirim

   uk_01Ukash sadece bir ödeme sistemi değil, aynı zamanda parada kazandırabilir sizlere. Aldığınız para cinsine göre duruma bakarak veya keyfi olarak ta bozdurabilirsiniz. Pe ki ukash bozdurma nasıl olacak. Öncelikle, ukashı aldığınız firma veya diğer satıcılara teklif ettikleri kurlar üzerinden nakit yerine çevirebilirsiniz.

Ukash alırken döviz fiyatı düşükken alır, satarken ise dövizin yükseldiği fiyattan satarsanız hatırı sayılır para kazanmış olursunuz. Ya da alışveriş yapmak istiyorsunuz, al sat yapmak istemiyorsanız. Böyle durumlarda da bazen başımıza şu da gelebilir. Satın aldımız ürünün fiyatını ukash ile ödedikten sonra, belli bir miktar para kaldığınız varsayalım.

Bu para size yeniden ukash pini olarak yollanır.Bu ukash pinini aldığınız yerden veya diğer alıcılara satıp, nakit paraya da çevirebilirsiniz. Şunu da ek olarak söylemek isterim ki en uygun fiyatlardan en güncel ukash yukash tarafından bozdurulmaktadır.