Satın aldığım ukash nasıl bozdurabilirim

   uk_01Ukash sadece bir ödeme sistemi değil, aynı zamanda parada kazandırabilir sizlere. Aldığınız para cinsine göre duruma bakarak veya keyfi olarak ta bozdurabilirsiniz. Pe ki ukash bozdurma nasıl olacak. Öncelikle, ukashı aldığınız firma veya diğer satıcılara teklif ettikleri kurlar üzerinden nakit yerine çevirebilirsiniz.

Ukash alırken döviz fiyatı düşükken alır, satarken ise dövizin yükseldiği fiyattan satarsanız hatırı sayılır para kazanmış olursunuz. Ya da alışveriş yapmak istiyorsunuz, al sat yapmak istemiyorsanız. Böyle durumlarda da bazen başımıza şu da gelebilir. Satın aldımız ürünün fiyatını ukash ile ödedikten sonra, belli bir miktar para kaldığınız varsayalım.

Bu para size yeniden ukash pini olarak yollanır.Bu ukash pinini aldığınız yerden veya diğer alıcılara satıp, nakit paraya da çevirebilirsiniz. Şunu da ek olarak söylemek isterim ki en uygun fiyatlardan en güncel ukash yukash tarafından bozdurulmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>